Tartalomjegyzék www.uvb92.hu
Az Ultra Viola Bulldogs Fóruma
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fiorentina!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Külföld
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
1978
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.08.10. Kedd 16:19
Hozzászólások: 1944

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 25 Csüt., 9:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
1978
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.08.10. Kedd 16:19
Hozzászólások: 1944

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 22 Pént., 8:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.youtube.com/watch?v=v-1K0ga_KrY&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
1978
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.08.10. Kedd 16:19
Hozzászólások: 1944

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 24 Szomb., 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fiorentina – Lazio meccsre mikrobuszos utazást szervezünk.
Akit érdekel, jelentkezzen, részleteket privátban küldök.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
CiniUVB
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2005.01.04. Kedd 15:17
Hozzászólások: 722
Tartózkodási hely: Erdőkertes

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 21 Vas., 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sampdoria-Fiorentina 0:1 gól:Montolivo Allé Viola!! Laughing Laughing Laughing
_________________
Fehér Újpest!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Taki75
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.20. Péntek 0:37
Hozzászólások: 4274
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 25 Csüt., 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vita rövidre zárva!
Unalmas volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
1978
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.08.10. Kedd 16:19
Hozzászólások: 1944

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 29 Pént., 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orgoglio Capitolino írta:
keresd már vissza az irásaim közül hol anyáztam és kit??? ha nem megy még a magyar nyelv értelmezése Laughing
vegyél még egy-két külön órát én tényeket írtam le linkelve a forrásokat is és nem az én egyszerü sima véleményemet mivel a fiorentinásokról szólt gondoltam az itteni fiorentina szurkolók tudnak róla valamit és kultúráltan el lehet beszélgetni nem csak felszínes dolgokról...mindegy tévedtem...
részemről vége


igen pont így kezdted! faszkalap
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Orgoglio Capitolino
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2008.08.11. Hétfő 11:37
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 24 Vas., 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lila Haza írta:
Én is külföldön a Lazionak szurkolok, mégsem jövök ide, hogy mindenkit anyázzak! Szerintem ezen a fórumon, (és számomra az életben is) az Újpest az első! Úgyhogy legalább a tiszteletet add meg, ha már ide írsz!


keresd már vissza az irásaim közül hol anyáztam és kit??? ha nem megy még a magyar nyelv értelmezése Laughing
vegyél még egy-két külön órát én tényeket írtam le linkelve a forrásokat is és nem az én egyszerü sima véleményemet mivel a fiorentinásokról szólt gondoltam az itteni fiorentina szurkolók tudnak róla valamit és kultúráltan el lehet beszélgetni nem csak felszínes dolgokról...mindegy tévedtem...
részemről vége
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
1978
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.08.10. Kedd 16:19
Hozzászólások: 1944

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 24 Vas., 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orgoglio Capitolino írta:
én Lazio szurkoló vagyok,de ezesetben szerintem lényegtelen mert ez nem csak az én véleményem hanem ha körbe nézel egész Olaszország ezt gondolja rólatok,de te ahelyett hogy kész érvekkel próbálnál meggyőzni bárkit is az ellenkezőjéről megsértődsz... Laughing


ó pont akofa mondja? nem vitatkozom olyanokkal akik nem Fiorentina szurkoló,mert gyülöllek titeket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guri
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.18. Szerda 22:40
Hozzászólások: 4059
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 24 Vas., 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fejezzétek már be, unalmas.

Guri
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lila Haza
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2006.07.13. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Nagykovácsi

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 24 Vas., 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orgoglio Capitolino írta:
1978 írta:
Orgoglio Capitolino írta:
1978 írta:
Orgoglio Capitolino írta:
igen,ebben igazad van nem tudom kik a Firenze Ultras de nem is érdekel,attól még hogy visszavették a nevet az a Fiorentina megszünt ezért kellett amatőr alapokról újra indulnotok a 4. ligából az hogy hogy sikerült egy évre rá két osztályt is ugrani az megint csak egy más történet és az hogy időközbe visszavették a nevet ugyancsak,emlékezz ugyanez történt a Napolival is,és Magyarországon is kispest,videoton hány név hány alapítási dátum....
az hogy összecsaptak a rendőrökkel az egy derék dolog meg hogy tüntettek de attól még a csapatukat nem mentették meg különben maradtak volna a másodosztályba nem?


miért foglalkozzam veled? téged nem érdekel ki kicsoda, engem sem amit írsz.
amiről nem tudsz arról ne írjál.


figyu ez egy forum nem? és ez egy topic a fiorentináról ahogy nézem én tényeket írtam le és te semmivel nem tudtad megcáfolni,e tekintetben teljesen mindegy kik a firenze ultras én nem látok bele a fiesole kanyarba így nem tudom...mindenesetre a lényegi dolgokra nem válaszoltál hanem ehelyett besértődtél...na mindegy sajnálom...
fiorentino celerino!!!


Fórum de nem ilyeneknek mint te.ezért nem akarok veled beszélgetni, a te pártálásodat, ez idáig nem mutattad meg, csak római lehetsz, nézz körül ott, hogy ki az igazi besúgó.


én Lazio szurkoló vagyok,de ezesetben szerintem lényegtelen mert ez nem csak az én véleményem hanem ha körbe nézel egész Olaszország ezt gondolja rólatok,de te ahelyett hogy kész érvekkel próbálnál meggyőzni bárkit is az ellenkezőjéről megsértődsz... Laughing


Én is külföldön a Lazionak szurkolok, mégsem jövök ide, hogy mindenkit anyázzak! Szerintem ezen a fórumon, (és számomra az életben is) az Újpest az első! Úgyhogy legalább a tiszteletet add meg, ha már ide írsz!
_________________
Hiszek egy Istenben, Hiszek egy Hazában, Hiszek egy isteni örök igazságban, Hiszek Magyarország feltámadásában!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Orgoglio Capitolino
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2008.08.11. Hétfő 11:37
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 24 Vas., 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1978 írta:
Orgoglio Capitolino írta:
1978 írta:
Orgoglio Capitolino írta:
igen,ebben igazad van nem tudom kik a Firenze Ultras de nem is érdekel,attól még hogy visszavették a nevet az a Fiorentina megszünt ezért kellett amatőr alapokról újra indulnotok a 4. ligából az hogy hogy sikerült egy évre rá két osztályt is ugrani az megint csak egy más történet és az hogy időközbe visszavették a nevet ugyancsak,emlékezz ugyanez történt a Napolival is,és Magyarországon is kispest,videoton hány név hány alapítási dátum....
az hogy összecsaptak a rendőrökkel az egy derék dolog meg hogy tüntettek de attól még a csapatukat nem mentették meg különben maradtak volna a másodosztályba nem?


miért foglalkozzam veled? téged nem érdekel ki kicsoda, engem sem amit írsz.
amiről nem tudsz arról ne írjál.


figyu ez egy forum nem? és ez egy topic a fiorentináról ahogy nézem én tényeket írtam le és te semmivel nem tudtad megcáfolni,e tekintetben teljesen mindegy kik a firenze ultras én nem látok bele a fiesole kanyarba így nem tudom...mindenesetre a lényegi dolgokra nem válaszoltál hanem ehelyett besértődtél...na mindegy sajnálom...
fiorentino celerino!!!


Fórum de nem ilyeneknek mint te.ezért nem akarok veled beszélgetni, a te pártálásodat, ez idáig nem mutattad meg, csak római lehetsz, nézz körül ott, hogy ki az igazi besúgó.


én Lazio szurkoló vagyok,de ezesetben szerintem lényegtelen mert ez nem csak az én véleményem hanem ha körbe nézel egész Olaszország ezt gondolja rólatok,de te ahelyett hogy kész érvekkel próbálnál meggyőzni bárkit is az ellenkezőjéről megsértődsz... Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
1978
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.08.10. Kedd 16:19
Hozzászólások: 1944

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 20 Szer., 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fred.perry írta:
Ez valami vicc? Újpestiek össze vesznek egy szaros fiorentinán...


Szaros a véleményed!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gergő7
Fanatikus
Fanatikus


Csatlakozott: 2006.03.20. Hétfő 16:10
Hozzászólások: 435
Tartózkodási hely: Batta

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 20 Szer., 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fred.perry írta:
Ez valami vicc? Újpestiek össze vesznek egy szaros fiorentinán...


hát én ezt itt így nem fejtegtném.

és ki mondta hogy ez az orgoglio újpesti?
_________________
Justice for HUNGARY! 04. 06. 1920!
Ale Viola...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fred.perry
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2008.04.03. Csütörtök 14:31
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 20 Szer., 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez valami vicc? Újpestiek össze vesznek egy szaros fiorentinán...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
1978
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.08.10. Kedd 16:19
Hozzászólások: 1944

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 18 Hétf., 8:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orgoglio Capitolino írta:
1978 írta:
Orgoglio Capitolino írta:
igen,ebben igazad van nem tudom kik a Firenze Ultras de nem is érdekel,attól még hogy visszavették a nevet az a Fiorentina megszünt ezért kellett amatőr alapokról újra indulnotok a 4. ligából az hogy hogy sikerült egy évre rá két osztályt is ugrani az megint csak egy más történet és az hogy időközbe visszavették a nevet ugyancsak,emlékezz ugyanez történt a Napolival is,és Magyarországon is kispest,videoton hány név hány alapítási dátum....
az hogy összecsaptak a rendőrökkel az egy derék dolog meg hogy tüntettek de attól még a csapatukat nem mentették meg különben maradtak volna a másodosztályba nem?


miért foglalkozzam veled? téged nem érdekel ki kicsoda, engem sem amit írsz.
amiről nem tudsz arról ne írjál.


figyu ez egy forum nem? és ez egy topic a fiorentináról ahogy nézem én tényeket írtam le és te semmivel nem tudtad megcáfolni,e tekintetben teljesen mindegy kik a firenze ultras én nem látok bele a fiesole kanyarba így nem tudom...mindenesetre a lényegi dolgokra nem válaszoltál hanem ehelyett besértődtél...na mindegy sajnálom...
fiorentino celerino!!!


Fórum de nem ilyeneknek mint te.ezért nem akarok veled beszélgetni, a te pártálásodat, ez idáig nem mutattad meg, csak római lehetsz, nézz körül ott, hogy ki az igazi besúgó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Külföld Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Következő
3 / 48 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség