Tartalomjegyzék www.uvb92.hu
Az Ultra Viola Bulldogs Fóruma
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Külföldi Foci
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Külföld
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 24 Szer., 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZOMBATON IRÁNY FEHÉRVÁR!!!!! Razz

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 24 Szer., 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy kurva jó graffiti a hazai kanyar mögött - az előző stadionnál maradva.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 24 Szer., 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2003 tavaszán volt egy szörnyű ETO-Újpest (0:0) Győrben. A meccs után az állomás felé sétálva találkoztam drezdai ultrákkal, mint kiderült, épp a Zvezda-Partizanra tartottak s közben megálltak a mi meccsünket is megnézni. Gyanítom csalódniuk kellett... No mindegy, nem is ez a lényeg. Beszélgettünk a drezdai és a keletnémet ultraéletről stb. Ekkor lettem először figyelmes a Dinamo Dresden csapatára, mely ha jól tudom a német 3.osztály középmezőnyében tanyázik szinte a rendszerváltás óta. Olyan csapatokkal vannak egy bajnokságban, mint a Bayer Leverkusen vagy a Bayern München amatőr együttesei, így rendszeresen fordulnak meg ezeknek a nagy stadionjaiban (BayArena, Olimpiai stadion stb). A német szurkolói életet csak nagyon felületesen vágom, de a látott képek és a srácok által elmondottak alapján szerintem a Dinamo Dresden tábora az egyik legjobb az országban. Hiába, az a bizonyos "calcio business" a 3.osztályokat nem nagyon érinti, így még pirotechnikát is tudnak alkalmazni, ami szerintem nagy szó Németországban.

Van egy városi rivális is, szintén a 3.osztályban, mégpedig a Dresdner SV (Sport Verein = sportegyesület). Róluk nincs személyes élményem, sőt nem is hallottam róluk semmit, így róluk nem tudok mit mondani. Ők a kisebbik drezdai csapat.

Nem is kellett túl sokat várnom, már júniusban kijutottam Németországba, s ha már Drezdában jártam, természetesen a két csapat stadionját is felkerestem. A Dinamo Rudolf Harbig nevű stadionjában épp egy Fanfaronade nevű rendezvényt tartottak. Én kis naiv, a szót nem végig olvasva megvettem a 4 €-s jegyet, gondolván itt biztos valami szurkolói rendezvény (~Fan) van. Hát tévedtem, mert csodálatos tűzoltózenekarok előadásait élvezhettem volna 9-18 óráig - szerencsére a fótózással fél óra alatt végeztem Very Happy A DSV stadionban meg épp egy atlétikai verseny volt gyerekeknek, úgyhogy mozgásterem erősen be volt korlátolva. Sajnos csak 3 képet készítettem.

Rudolf Harbig Stadion - SG DINAMO DRESDEN Below










DRESDNER SV Below



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 24 Szer., 0:31    Hozzászólás témája: Millerntor Stadion - Hamburg / St.Pauli - Németország Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már Hamburg, akkor természetesen St.Pauli is! Érdekes, hogy a stadion a város szívében van, a St.Pauli nevű városrész (ami egy mini Las Vegas) peremén, metrómegálló is van közvetlenül a stadion mellett - az AOL Arénhoz közel 25 percet kell gyalogolni a legközelebbi vonatmegállótól.

Maga a stadion nem tett túl mély benyomásokat rám. Megfigyelhető volt, hogy a St.Pauli, mint klub sokkal emberközelibb, "elérhetőbb", ezerszer barátságosabb mint városi riválisa, nem csak üzlet meg szórakoztatóipar... Rengeteg grafiti volt a környéken, mely a sokkal de sokkal aktívabb szurkolói kultúráról árulkodik! Természetesen a szélsőjobboldali jelképek sem hiányoztak a falakról.

Lássuk a képeket:
(a háttérben impozáns látványt nyújta TV-torony - asszem 250-300 m magas).







folyt.köv Drezdával![/b]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 23 Kedd., 1:11    Hozzászólás témája: Heliodoro Rodriguez Lopez - Tenerife - Spanyolország Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon remélem nem haragszol meg Marci, hogy a te képeidet rakom most be a ide, de egyszerűen nagyon klasszak lettek és pont ide vág!

Marci és Ádi barátaink a Kanári-szigeteken töltöttek egy kis időt, amíg pajtásaiknak elmaradt a Győr elleni meccs. Kinn voltak a Tenerife-Las Palmas kanári-derbin! Irigylem őket, igazi futballcsemege lehetett ez a meccs - amilyet közönséges földi halandó (olyanok, mint mi) soha nem láthat. SOHA!!! Very Happy

Remélem írtok nekünk egy beszámolót is a meccsről - én személy szerint roppant kíváncsi lennék rá!!!








További képek erről a meccsről (kösz Marci még egyszer!)
http://kep.tar.hu/gialloblu

További infó erről a stadionról:
Eurostadiums
Worldstadiums
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Guri
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.18. Szerda 22:40
Hozzászólások: 4059
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 22 Hétf., 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néhány további kép a tegnapi derbiről:





Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ASRony
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 18:35
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 22 Hétf., 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével


A derby az derby! Twisted Evil
_________________
HAJRÁ LILÁK!!!!!
IMÁDLAK CSODÁLATOS ÚJPEST!!!!
A.C.A.B.!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
gab
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.20. Péntek 18:18
Hozzászólások: 3261
Tartózkodási hely: Szent Imre-város

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 12 Pént., 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor néhány saját készítésű panorámakép.
Ha ráklikkelsz, nagyobb lesz!

Firenze, Artemio Franchi 2003 (Fio-Genoa)


Párizs, Parc de princes 2002 (PSG-Újpest - meccs előtt)


Párizs, Parc de princes 2002 (PSG-Újpest - meccs közben)


Chorzow, Slaski 2003 (Lengyel-Magyar - meccs előtt)


Remélem, nem rontottam el Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gguszti
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 0:04
Hozzászólások: 1488

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 12 Pént., 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja Balázs!

Qrva jó az avatarod!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gguszti
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 0:04
Hozzászólások: 1488

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 12 Pént., 9:59    Hozzászólás témája: Re: Kézilabda VB döntő 2003 - Zágráb Hozzászólás az előzmény idézésével

Balázs írta:
A tavalyi, Franciaország ellen drámaian elbukott kézi döntő egyik legszebb képe!!!


Életem egyik hatalmas élménye, más meccsek mellett. Egészen elképesztő volt, ahogy legalább 8000 magyar szurkolt, énekelt, azt az elsöprő (hang)erőt nem lehet szavakban visszaadni!
Kb. 50 percig extázis, aztán a többit mindannyian tudjuk...

HAJRÁ LILÁK!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 12 Pént., 2:45    Hozzászólás témája: AOL Arena - Hamburg - Németország Hozzászólás az előzmény idézésével

2003 nyarán voltam Hamburgban, persze az első dolgom volt felkeresni az AOL Arenát.

Nyár lévén meccs nem volt, csupán az előző napi Eminem koncert kellékeinek a bontását láthattam. Ami borzasztóan tetszik ebben a stadionban az az, hogy borzasztó profin van megoldva a közönség kiszolgálása. Egyszerűen nem találtam olyan dolgot, ami ne lett volna jó ebben a stadionban. Ha az ultra vonalat követném, tuti ide jönnék meccset nézni Very Happy

Hivatalosan 55.000 férőhelyes, 3 emeletes. A szurkolótábor szektora ÁLLÓHELYNEK van kialakítva, ami azért elég ritka az "EU-konform" stadionokban. Tetszett még, hogy a VIP páholyok előtt van egy kis terasz, kb 8-10 székkel, így két vacsora közt kijöhetsz a szobából és nem üveg mögül kell nézned a meccset. Más kérdés, hogy ennek semmi köze a focihoz...

A képek:












itt láthatók a VIP boxok:


Akit érdekelnek további képek az AOL Arénáról, küldjön privátot. Van még! Eredeti méretben és minőségben.

További infó az AOL Arénáról:
http://www.eurostadiums.com/countries.php?co=germany
http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/germany/hamburg/hamburg_aol_arena.shtml[/img]
www.aolarena.de

folyt köv...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 12 Pént., 2:20    Hozzászólás témája: Riga Hozzászólás az előzmény idézésével

Talán nem haragszotok meg, ha még ezt a képet berakom. A tavalyi lettországi túrán készült. Sztem nagyon klassz.

Nézzétek meg a Külföldi foci / STADIONOK topicot, ott vannak még képek Rigából!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 12 Pént., 2:11    Hozzászólás témája: Kézilabda VB döntő 2003 - Zágráb Hozzászólás az előzmény idézésével

A tavalyi, Franciaország ellen drámaian elbukott kézi döntő egyik legszebb képe!!!

Középen ott az újpesti Nagy-Magyarország zászló!



8000 magyar a csarnokban, további másfélezer a csarnokon kívül... Erős ez a nép!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 12 Pént., 2:04    Hozzászólás témája: Skonto Stadion - Riga - Lettország Hozzászólás az előzmény idézésével

Kezdem is a sort. Tavaly szeptemberben a válogatottal voltam Rigában. Készítettem pár képet az üres Skonto stadionról. A meccs 3:1-es vereséggel zárult, a mérkőzés elején két piros füst LETT begyújtva.

Én úgy 9-10.000 férőhelyesre becsülöm. A meccsen kellemes szalonhangulat (kb. 4500 néző, 60-70 magyar) s ehhez igazából minden adott is. Kívülről teljesen úgy néz ki, mint az SAP csarnok...

A meccs után összefutottunk a lett Ventspils ultráival, akik voltak kedvesek meghívni minket kocsmába. Létszámban nagyon nem (rangadókon 30-50 ember a max), de mentalitásban mindenképp elérnek egy hozzánk hasonló színvonalat.

Lássuk a képeket:











...és persze az újpesti zászló is kinn lógott. Jól megfért a kispesti mellett Smile



További infó erről a stadionról:
http://www.eurostadiums.com/countries.php?co=latvia
http://www.worldstadiums.com/europe/countries/latvia.shtml

További képek a lettországi túráról: http://kep.tar.hu/tegla_master (Lett-Magyar album) login/password = riga/acab

A Skonto Riga oldala: www.skontofc.lv

folyt.köv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Balázs
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:40
Hozzászólások: 1358
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 12 Pént., 1:34    Hozzászólás témája: STADIONOK Hozzászólás az előzmény idézésével

Híres és kevésbé híres stadionok képeit várjuk ide. Személyes élmények, élménybeszámolók egy-egy meccsről. Arra ügyeljünk, hogy lehetőleg ne a kommersz stadionos oldalakról linkelgessünk, mert annak semmi értelme, inkább0 saját képek kerüljenek ide!

Jó szórakozást a topichoz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Külföld Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55  Következő
52 / 55 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség