Tartalomjegyzék www.uvb92.hu
Az Ultra Viola Bulldogs Fóruma
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ötletek, tippek, észrevételek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 78, 79, 80  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> UVB 1992
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Guri
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.18. Szerda 22:40
Hozzászólások: 4059
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 29 Vas., 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Panther!

Kb. 800 kép van fent évekre bontva. Nálam semmi gond.

Guri
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Panther
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 12:30
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 29 Vas., 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Panther írta:

Ugyanezt tapasztalom van a videoknál is.



Ehhh...már írni sem tudok! Twisted Evil
_________________
ÖRÖK ÚJPEST!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Panther
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 12:30
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 29 Vas., 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratula itt is!
Nekem az lenne a kérdésem,hogy a képek menüpont
alatt megjelennek a dátumok,de kép egy szál se.
Csak nekem nem jelennek meg,vagy egyszerüen még nem
raktátok fel azokat.
Ugyanezt tapasztalom van a videoknál is.

További jó munkát!
_________________
ÖRÖK ÚJPEST!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Jani_the_King
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 23:23
Hozzászólások: 33

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 29 Vas., 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

V Smith!

Asszem sikerult megoldanom... Ha megsem, akkor szolj!!!

Jani
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gguszti
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 0:04
Hozzászólások: 1488

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 29 Vas., 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ASRony!

Próbáld ki a BSPlayert, sokkal gyorsabb, mint a WMP!
Egy link: http://letoltes.prim.hu/index.prm?pid=1931 , alig 1 MB az egész.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
varanus
Vendég





HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 29 Vas., 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon szeretnék képeket látni a Nápoly elleni derbiről,mert nekem ez a megyeri úton egy életreszóló élmény volt!Szedjetek elő valamit ha lehet,mert annyi embertől,már régen roskadozott a lelátó,és a váci úton is régen vonult a tömeg egyszerre az összes sávban faltól falig!!!
Vissza az elejére
ASRony
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 18:35
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 29 Vas., 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden nagyon fasza az oldalon, csak személy szerint nekem van vele problémám vele Confused
Sajnos nem túljó gépem van (Pentium I 100Mhz) és a videokat nem tudom megnézni a
kiterjesztésük miatt.Az mpeg kiterjesztésű filmeket tudom csak megnézni.
Megszakad a szívem hogy nem nézhetem meg a filmeket.
Külömböző coodec-eket próbáltam és meg is nyitja, de csak 1 másodpercet ad le belőle
le és lefagy Crying or Very sad

Nem lehetne mp3 kiterjesztéssel is felrakni a filmeket Question Nagyon megköszöném! Wink

Twisted Evil by Ron Twisted Evil
_________________
HAJRÁ LILÁK!!!!!
IMÁDLAK CSODÁLATOS ÚJPEST!!!!
A.C.A.B.!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
V.Smith
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 0:55
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 28 Szomb., 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi h ennyit írok, de most nézem, h ultra hozzászólására 21.37-et ír, holott most van nálam 20:47. Próbáljátok ezt is javítani.

Yook a videók meg a szurkolások! Razz Airborne
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
V.Smith
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 0:55
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 28 Szomb., 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah mégegy dolog! Ha nem jelentkezek be akkor a fórum ideje alapból GM 0-án van. Pedig mi 1 órával elöbbre vagyunk és láttam már olyan hozzászólást ami kb. 20 perccel késöbb írodott mint amennyi a reaális idő volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Guri
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.18. Szerda 22:40
Hozzászólások: 4059
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 28 Szomb., 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

V.Smith írta:
Lenne egy probléma! Amikor belépek és beírom a felhasználó nevet meg a jelszót akkor nem látni amit írok, elfogadja de nem látni! Tehát ezzel kéne vmit kezdni.


Tudjuk, csak még nem jöttünk rá, hogy lehetne megváltoztatni. Így legalább szupertitkos a jelszavad! I'm Slow

Guri
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
V.Smith
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 0:55
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 28 Szomb., 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lenne egy probléma! Amikor belépek és beírom a felhasználó nevet meg a jelszót akkor nem látni amit írok, elfogadja de nem látni! Tehát ezzel kéne vmit kezdni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Ispán
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 11:40
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 28 Szomb., 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is csak gratulálna tudok a honlaphoz, nagyon tetszenek a letölthető mp3-ak, sok sikert a további munkához.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zezo
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 10:35
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 28 Szomb., 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdésem a következő:terveztek-e a letöltések menüpontba olyan videókat,amiken gólok láthatók (ezeket mindig szívesen nézi az ember újra és újra...)?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zezo
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 10:35
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 28 Szomb., 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon ütős a honlap,őszintén gratulálok hozzá!Nehéz lesz überelni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bedroll
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 8:12
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2004 Feb. 28 Szomb., 8:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt nagyon szeretem, amikor "mindenhol csak a Lila".
Cool

Hajrá Újpest!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> UVB 1992 Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 78, 79, 80  Következő
79 / 80 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség