Tartalomjegyzék www.uvb92.hu
Az Ultra Viola Bulldogs Fóruma
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ötletek, tippek, észrevételek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 76, 77, 78, 79, 80  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> UVB 1992
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Guri
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.18. Szerda 22:40
Hozzászólások: 4059
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 09 Kedd., 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kaptam ma egy levelet, melyben a feladó sérelmezte, hogy másként kezeljük. Ezért töröltem az avatarját, pedig sokaknak tetszett.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
V.Smith
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 0:55
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 07 Vas., 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg zöld. Eddig fel seem tűnt. Very HappyD Tudod Dugó az csak a HALI miatt van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Dugo
Szurkoló
Szurkoló


Csatlakozott: 2004.02.26. Csütörtök 1:48
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 07 Vas., 1:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha a jobb oldalon lévő csíknál húzom fel le azt a birgyot akkor zölden világít a mögötte lévő hely. Nem égető gond, de gondoltam szólok.
Ha rajta van az üres részen és nyomod., hogy levelé menjen az oldal.


hú de szépen kifejeztem magamat... bravó... nh midn1, késő van Smile

Dugo
_________________
www.onlila.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lalóka
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.29. Vasárnap 12:50
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: A.G.B. felségterülete

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 05 Pént., 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az előbb említett probléma nálam is fennáll, de hát így jártam Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
uvboy
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.27. Péntek 23:27
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: III.ker./Aquincum

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 05 Pént., 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem csak annyi a "problémém", hogy amikor bejövök a fórumba, akkor minden hozzászólást már megtekintettnek kezel a fórum, és ez egy picit zavar, és foggggalmam sincs mi a baj... Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Taki75
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.20. Péntek 0:37
Hozzászólások: 4274
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 05 Pént., 0:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még ennyire sem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
SaSa
Új tag
Új tag


Csatlakozott: 2004.03.01. Hétfő 21:25
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest, Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 04 Csüt., 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm ennyire szeretitek Norbit? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Bandita
Szurkoló
Szurkoló


Csatlakozott: 2004.03.01. Hétfő 7:25
Hozzászólások: 96

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 04 Csüt., 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Király a hét fotója !! Norbi látta már?!?!?

Twisted Evil bandita Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guri
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.18. Szerda 22:40
Hozzászólások: 4059
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 04 Csüt., 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó ötlet. Janival meg kell dumálni.

Guri
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Taki75
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.20. Péntek 0:37
Hozzászólások: 4274
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 04 Csüt., 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt én is támogatom!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gab
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.20. Péntek 18:18
Hozzászólások: 3261
Tartózkodási hely: Szent Imre-város

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 04 Csüt., 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem lehetne csinálni egy "hét képei" archívumot? Mondjuk ha az "A hét fotója" feliratra ráklikkelnénk. Jópofa és/vagy érdekes képek vannak oda betéve, amik máshonnan nem elérhetőek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sanyi_UVB
Ultra
Ultra


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 13:29
Hozzászólások: 547
Tartózkodási hely: Rákospalota

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 04 Csüt., 1:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy csak én vagyok a hülye Embarassed , de ah bemegyék a fórumba, akkor nem birok visszamenni a kezdőlapra, csak ha nyomok kétszáz visszát, vagy újra beírom!! Jobb lenne, ha lehetne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gguszti
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.28. Szombat 0:04
Hozzászólások: 1488

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 03 Szer., 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csepi!

Ha a Fórum főoldalán, alul jelentkezel be, látszanak a karakterek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Guri
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.02.18. Szerda 22:40
Hozzászólások: 4059
Tartózkodási hely: Újpest

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 03 Szer., 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Chapman!

A színt kellene átállítani, csak még nem jöttem rá, hogyan.
A honlapon feltüntetett email címek jelenleg még nem üzemelnek, egy-két nap és lehet írni azokra is.

Guri
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Chapman
U.V.B.
U.V.B.


Csatlakozott: 2004.03.01. Hétfő 10:59
Hozzászólások: 1329
Tartózkodási hely: D lelátó

HozzászólásElküldve: 2004 Márc. 03 Szer., 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Harminc rongy havonta, az kicsit sok. Tényleg jó lenne @uvb92.hu-s e-mail cím, de ez azért rázós! Rolling Eyes

Én azt kérdezném, hogy fórumra való belépéskor nem lehetne, hogy egy-egy karakter leírása után legalább egy csillag megjelenjen, mert így elég nehéz követni, hogy hány karaktert is írtam már be Question Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> UVB 1992 Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 76, 77, 78, 79, 80  Következő
77 / 80 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség